Długoterminowy wynajem samochodów

Wynajem długoterminowy aut w Warszawie to doskonałe rozwiązanie, poza opcją wynajmu krótkoterminowego i wynajmu średnioterminowego samochodu. Podobnie, jak w poprzednich opcjach, oferta jest skierowana zarówno do Klienta biznesowego, jak i osób prywatnych. Wszystko dzięki elastycznym zasadom zawierania umów i indywidualnym warunkom współpracy.

Czas wynajmu długoterminowego samochodów

Okres, przez jaki można korzystać z samochodu w ramach wynajmu długoterminowego, to czas od 6 miesięcy do 2 lat. O ostatecznym czasie decyduje Klient – to jego potrzeby są tu priorytetem. W związku z tym, że jest to długi czas eksploatacji samochodu, zminimalizowaliśmy formalności, by usługa stała się konkurencyjna dla leasingu czy ratalnego zakupu auta.

Cena wynajmu długoterminowego aut

Wynajem długoterminowy samochodów jest specyficzną formą umowy, dlatego przygotowujemy indywidualne oferty dla potrzeb Klientów, a także jesteśmy otwarci na negocjacje. Dotyczy to także kosztów, które dzięki takiemu podejściu, stają się niezwykle atrakcyjne i konkurencyjne w porównaniu z innymi cenami na rynku. Wynajem długoterminowy samochodów to doskonała alternatywa dla zakupu na stałe, czy wiązania się umowami leasingowymi. Klient, korzystający z usług GO!RENT, uiszcza tylko comiesięczną ratę we wcześniej ustalonej wysokości i nie jest zobowiązany do wpłaty początkowej. Tani wynajem aut jest jednym z naszych priorytetów.

Bezpieczeństwo i komfort

Oferta wynajmu długoterminowego przygotowana jest z myślą o bezpieczeństwie Klientów i ich komforcie. Dlatego do każdej umowy dołączony zostaje pakiet ubezpieczeń i możliwość otrzymania samochodu zastępczego (w razie awarii czy kolizji).

Długoterminowy wynajem samochodów dla osób prywatnych

Długoterminowy wynajem dla osób prywatnych to doskonałe rozwiązanie, gdy Klient nie posiada wystarczających funduszy, by zakupić własny samochód, lub gdy nie chce wiązać się zbyt długo z jednym modelem. Dzięki elastycznym warunkom umowy, wynajem auta staje się bezproblemowy i korzystny. Klienci mają do dyspozycji szeroki wybór modeli różnej klasy samochodów, co jest niewątpliwie atrakcyjne. Po zakończeniu umowy długoterminowej możesz dokonać zmiany modelu samochodu.

Długoterminowy wynajem samochodów dla firm

Wynajem długoterminowy samochodu, czy szerszej floty stanowi cenne rozwiązanie dla przedsiębiorstw. To alternatywa dla zakupów wymagających dużych nakładów finansowych. Tu Klient otrzymuje konkretne koszty za dany okres, dzięki czemu może z powodzeniem planować wydatki. W związku z dostępnością różnych modeli samochodów, może dostosowywać swoje wybory do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Co ważne – umowa wynajmu nie koliduje ze zdolnością kredytową firmy.

GoRent
Dane kontaktowe
www.justgorent.com
Lokalizacja

Warszawa
Lotnisko Chopina
Lotnisko Modlin
Gdańsk

Kontakt również przez
© justgorent.com - Wszelkie prawa zastrzeżone