Krótkoterminowy wynajem samochodów

Niezwykle cenne jest posiadanie samochodu na wyciągnięcie ręki. Zwłaszcza na krótki czas (wynajem auta na weekend, zakupy, podróż służbowa). W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę krótkoterminowego wynajmu auta. To najbardziej powszechna forma naszej współpracy z Klientem. Dlatego, tworząc tą ofertę, zadbaliśmy o każdy detal – także cenowy - by spełnić wszystkie oczekiwania. Wiemy, że tani wynajem aut w tym zakresie stanowi sporą wartość dla szukających transportowego wsparcia.

Obsługa w trakcie wynajmu krótkotermingowego samochodów

W momencie podjęcia wynajmu, dysponujesz nie tylko niezawodnym samochodem, lecz także fachową obsługą doświadczonego zespołu. Dzięki temu zyskujesz gwarancję spokojnej podróży. Jest to szczególnie ważne w przypadku niespodziewanej kolizji lub awarii. Nasi pracownicy są dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu – w ten sposób dostarczą Ci samochód zastępczy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Czas trwania wynajmu

Wynajem krótkoterminowy samochodów polega na rezerwacji auta na okres od 1 do 30 dni. Dzięki temu możesz korzystać z niego przy każdej okazji: wyjazdu na urlop, podróży służbowej, dojazdu na lotnisko czy w sytuacjach awaryjnych – kiedy na przykład Twój samochód wyląduje u mechanika. Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem jest wynajem auta na weekend.

Cena wynajmu krótkoterminowego auta

Koszt wynajmu uzależniony jest od czasu, na jaki wypożyczasz samochód. Im jest on dłuższy, tym mniejsze stają się koszty. Poprzez takie naliczanie możesz cieszyć się korzystaniem z naszej floty jak najdłużej. Jednostką rozliczeniową jest stawka dobowa. W ofercie krótkoterminowej nie ma opłat administracyjnych. Tani wynajem aut jest jednym z naszych priorytetów.

Komfort

Nasze samochody to sprawdzone i niezawodne modele. Dbamy także o ich wygląd i porządek - czysty, zadbany samochód stanowi niezwykle cenną wizytówkę człowieka. Każdy z nich, w momencie przekazania Klientowi, jest gotowy do użytku.

Przebieg rezerwacji

Aby wynająć samochód, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie. Po uzupełnieniu najważniejszych danych, system wyśle zgłoszenie do naszego działu Obsługi Klienta. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

GoRent
Dane kontaktowe
www.justgorent.com
Lokalizacja

Warszawa
Lotnisko Chopina
Lotnisko Modlin
Gdańsk

Kontakt również przez
© justgorent.com - Wszelkie prawa zastrzeżone