Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy

Niestety często zdarza się, że w wyniku kolizji, nie z naszej winy zostajemy bez dostępu do swojego samochodu. Gorzej, gdy z auta korzystamy nieustannie, w codziennych obowiązkach (np. w przypadku dojazdu do pracy). W związku z licznymi sytuacjami tego typu, nasza wypożyczalnia samochodów GO!RENT wyszła naprzeciw potrzebom Kierowców i włączyła do oferty wynajem auta zastępczego z OC sprawcy. Ta opcja dostosowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. A dzięki różnorodnej flocie, każdy może otrzymać samochód w klasie własnego, które zostało uszkodzone.

Zasady skorzystania

W związku z tym, że w takich okolicznościach towarzyszą Klientom najczęściej emocje, proces zorganizowania samochodu zastępczego jest niezwykle krótki i przyjazny. Wystarczy, że dostarczysz nam numer polisy OC, a resztą formalności zajmiemy się my. Należy pamiętać, że usługa umożliwia wynajem samochodu zastępczego w tej samej klasie, co Twój samochód.

Cena

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy, to koszty regulowane polisą. Klient nie opłaca usługi – jest ona opłacana przez polisę OC. Jej ściągnięciem zajmujemy się my.

Profesjonalna obsługa

Chcemy jak najlepiej zadbać o Klientów, którzy odnieśli szkody w wyniku kolizji. Wiemy, jak bardzo obciążające emocjonalnie, finansowo i czasowo są to sytuacje. Każdy, kto zgłosi się do nas, by otrzymać samochód zastępczy z OC sprawcy, otrzyma pełne wsparcie i pomoc w wyborze odpowiedniego auta.

GoRent
Dane kontaktowe
www.justgorent.com
Lokalizacja

Warszawa
Lotnisko Chopina
Lotnisko Modlin
Gdańsk

Kontakt również przez
© justgorent.com - Wszelkie prawa zastrzeżone