Usługi zarządzania flotą

Wypożyczalnia samochodów GO!RENT postanowiła podzielić się własnym, bogatym, wieloletnim doświadczeniem i przygotowała ofertę usługi zarządzania flotą (Car Fleet Management). To jedna z naszych najmocniejszych stron – organizacja floty samochodowej w firmach. Właściwe zarządzanie nią jest tak ważne, ponieważ zmniejsza nadmiar kosztów prowadzenia działań, poprawia wydajność przedsiębiorstwa, oszczędza czas, usprawnia procesy transportowe. W związku z potrzebami Klientów stworzyliśmy sprawdzony, niezawodny system kierowania parkiem pojazdów ujęty w pakiet usług outsourcingowych.

Co gwarantujemy?

  • profesjonalne doradztwo i obsługę,
  • kompleksowe podejście,
  • indywidualną ofertę,
  • najwyższy poziom obsługi floty.

Obsługa techniczna

Nieustannie dba o nią zespół profesjonalistów – 24 godziny 7 dni w tygodniu reagujemy na zgłoszenia usterek czy szkód. Bez zbędnych formalności i dodatkowych wysokich opłat.

Obsługa ogumienia

Świadczymy usługę wymiany sezonowego ogumienia i przechowywania go przez okres nieużytkowania. Doradzamy także, jakie ogumienie wybrać do danego pojazdu.

Ubezpieczenia

W ramach usługi CFM zapewniamy pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW Assistance na najkorzystniejszych warunkach na rynku. Negocjacje i formalności z ubezpieczycielem są przeprowadzane przez nas.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Aby zmniejszyć obciążenia Klienta wynikające z nieprzyjemnych sytuacji na drodze, nasz zespół zajmuje się przeprowadzeniem procesu likwidacji szkód.

Assistance i samochód zastępczy

W ramach obsługi outsourcingowej CFM gwarantujemy dostęp do samochodów zastępczych w przypadku niespodziewanej usterki czy kolizji.

Karty paliwowe

Dbamy o porządek w dokumentacji związanej z wydatkowaniem środków na paliwo, przygotowując comiesięczne raporty. Pozwala to na lepszą kontrolę kosztów. Na stałe współpracujemy z dostawcami takich rozwiązań.

Monitoring GPS

Sprawny i nowoczesny system monitoringu pozwala na to, by nasza flota była pod stałą kontrolą zarządzającego. Dzięki temu możliwa jest redukcja nadmiernych kosztów.

GoRent
Dane kontaktowe
www.justgorent.com
Lokalizacja

Warszawa
Lotnisko Chopina
Lotnisko Modlin
Gdańsk

Kontakt również przez
© justgorent.com - Wszelkie prawa zastrzeżone