Średnioterminowy wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodów GO! RENT w Warszawie stawia na różnorodność oferty. Jednym z priorytetów jest zapewnienie optymalnej obsługi Klientów, którzy wymagają dłuższego okresu wynajęcia samochodu. Wynajem średnioterminowy aut doskonale sprawdza się w przypadku zarówno przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. To właśnie z myślą o nich, stworzyliśmy pakiet będący spełnieniem oczekiwań – zarówno biznesowych, jak i tych prywatnych.

Czas wynajmu średnioterminowego samochodów

Wynajem średnioterminowy aut obejmuje możliwość wypożyczenia samochodu na okres od 1 do 6 miesięcy. Tak duża rozpiętość czasowa pozwala na wygodne planowanie i owocne korzystanie z samochodu. W związku z tym, że zależy nam na Twoim komforcie i czasie, procedury wynajmu sprowadziliśmy do minimum. A co za tym idzie – ta forma staje się znakomitą alternatywą dla leasingu operacyjnego (gdzie formalności jest zdecydowanie więcej).

Cena wynajmu średnioterminowego aut

Różnica między leasingiem czy autem kredytowanym a naszą usługą wiąże się również z kosztami ponoszonymi przez Klienta. Wynajmując samochód w GO! RENT, nie musisz ponosić opłat związanych z wkładem własnym ani z wykupieniem pojazdu po zakończeniu korzystania z usługi. Płacisz tylko i wyłącznie za sam wynajem. Mając na uwadze dłuższy okres trwającej umowy na wynajem samochodu, cenę ustalamy indywidualnie, dopasowując ją do potrzeb Klienta – co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Tani wynajem aut w Warszawie jest jednym z naszych priorytetów.

Komfort i obsługa wynajmu średnioterminowego samochodu

Podobnie jak w pozostałych opcjach wynajmu, także w średnioterminowej, Klient ma do dyspozycji profesjonalny zespół będący w gotowości 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, służący pomocą w każdej sytuacji – także przy doborze odpowiedniego samochodu. Wynajmujący może liczyć na wsparcie niezawodnego serwisu, ubezpieczenie oraz samochód zastępczy w przypadku nagłej awarii czy kolizji.

Przebieg rezerwacji 

Aby skorzystać ze średnioterminowego wynajmu auta, wystarczy skontaktować się z naszym działem Obsługi Klienta i zgłosić zapotrzebowanie na określony model, czy modele samochodów. Nasi specjaliści przygotują optymalną, skrojoną na miarę ofertę – dostoswaną do indywidualnych wymagań.

Specjalna oferta dla Klientów z Warszawy

W związku ze sporym zapotrzebowaniem na tego rodzaju usługę w Warszawie, oferujemy Klientom ofertę wynajmu średnioterminowego na terenie stolicy – na okres od 1 miesiąca do 6 miesięcy. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy i usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Wynajmującego.

GoRent
Dane kontaktowe
www.justgorent.com
Lokalizacja

Warszawa
Lotnisko Chopina
Lotnisko Modlin
Gdańsk

Kontakt również przez
© justgorent.com - Wszelkie prawa zastrzeżone