Economy

Wynajem małych samochodów miejskich - klasy BGO! RENT oferuje wynajem małych samochodów miejskich klasy B. W naszej flocie znajdują się popularne auta miejskie takie jak Ford Fiesta, Peugeot 208, Toyota Yaris, Hyundai i20 (lub też inne tej klasy).

Wszystkie auta to najnowsze modele, wyposażone w klimatyzację, wspomaganie kierownicy, czyli wszystko to, co potrzebne jest do wygodnego podróżowania i poruszania się sprawnie po mieście.
Bez kaucji i bez limitu kilometrów!

Toyota Yaris wynajem

Toyota Yaris to jeden z bardziej popularnych samochodów miejskich klasy B. Cechują go niewielkie rozmiary, pakowne wnętrze oraz dobre wykończenie. Na niespełna 4 metrach długości zmieściło się 5 miejsc dla pasażerów i kierowcy oraz 286 litrów pojemności bagażnika.

Wynajem długoterminowy Toyota Yaris
Auto głównie dedykowane dla turystów i klientów firmowych, którym zależy na niewielkich kosztach wynajmu i sprawnym poruszaniu się po obcym mieście. Toyotę Yaris oferujemy w opcji wynajmu krótkoterminowego (dni, tygodnie) lub długoterminowego. Nasza wypożyczalnia GO! RENT oferuje też specjalne pakiety dla osób fizycznych oraz firm, które chcą wynająć Toyotę Yaris na długie terminy (miesiące).

Toyota Yaris w wypożyczalni GO! RENT

Wynajem Hyundai i20

Hyundai i20 to mały z zewnątrz, jednak dość pojemny w środku, samochód miejski. Napędza go silnik benzynowy o pojemności 1.2 MPI o mocy 84 KM, który zapewni użytkownikowi minimalne spalanie oraz pozwoli bardzo sprawnie poruszać się po mieście.
Samochód posiada bardzo praktyczne wnętrze, które pomieści do 5 osób. Jeśli posiadasz bagaż, to również nie jest problem – ponad 350 litrów pojemności bagażnika jest do Twojej dyspozycji. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem Hyundai i20, czy to jako wynajem długoterminowy (auto w abonamencie), czy na krótsze okresy, skontaktuj się z nami.

Hyundai i20 wynajem długoterminowy
Hyundai i20 oferujemy w wynajmie długoterminowym, jak i krótkoterminowym (na dni i tygodnie). Jako wypożyczalnia samochodów jesteśmy w pełni elastyczni i możemy dostosować ofertę do wyjątkowych potrzeb klientów.

Hyundai i20 New Generation 2021

Wynajem Peugeota 208

Peugeot 208 to samochód nietuzinkowy, charakteryzujący się niecodziennym wyglądem i wyjątkowym komfortem, jak na prawdziwy francuski samochód przystało. Nie dziwi więc fakt, że ten samochód znalazł się w naszej flocie wynajmowanych pojazdów.

Peugeot 208 wynajem długoterminowy
Oferujemy Peugeota 208 w opcji wynajmu zarówno na krótkie, jak i długie terminy. Samochód w sam raz sprawdzi się dla użytkowników miast, gdzie będzie zaskakiwać niewielkimi rozmiarami i zwrotnością.

Powrót
GoRent
Dane kontaktowe
www.justgorent.com
Lokalizacja

Warszawa
Lotnisko Chopina
Lotnisko Modlin
Gdańsk

Kontakt również przez
© justgorent.com - Wszelkie prawa zastrzeżone