VAN

Citroen Berlingo XL / Peugeot Rifter

Wynajem samochodów typu VAN

Szukasz dużego przestronnego samochodu na weekend lub wyjazd wakacyjny dla rodziny? Potrzebujesz dużo przestrzeni na bagaże i chcesz w komfortowych warunkach przewieźć 5, a może 7 osób? Skorzystaj z naszej oferty na wynajem samochodów typu VAN. W naszej flocie posiadamy ikony tej klasy pojazdów, czyli Citroena Berlingo oraz Peugeota Riftera. Samochody te są mistrzami pakowności. Posiadają 5 lub 7 odrębnych foteli oraz bardzo duże bagażniki - ponad 500 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń nawet ponad 2000 litrów.

Citroen Berlingo XL

Citroen Berlingo w wersji przedłużonej XL to jeszcze więcej przestrzeni niż w wersji zwykłej. Na bagaż przewidziane jest 850 litrów. Po złożeniu tylnych siedzeń, które składają się na płasko, jest jeszcze więcej miejsca bo ponad 1900 litrów. 5 odrębnych foteli zapewni świetny komfort podróży wszystkim pasażerom. Jest też możliwość montażu dodatkowych dwóch pełnowymiarowych foteli. W sumie Citroenem może w komfortowych jechać 7 osób.  Za dobrą temperaturę zadba wydajna klimatyzacja. Samochód wyposażony jest w świetny elastyczny silnik, który zapewnia niezłą dynamikę oraz niewielkie spalanie.

Szukasz VANa do wynajęcia na wakacje lub weekend? Planujesz podróż w większym gronie np. 7 osób? Skorzystaj z naszej oferty. Citroen Berlingo w wersji XL oferujemy w wynajmie długoterminowym oraz krótkoterminowym. Auta wypożyczamy bez limitu kilometrów i bez kaucji.

VAN Citroen Berlingo XL z wypożyczalni GO! RENT

Peugeot Rifter

GO! RENT oferuje wynajem VANa Peugeota Riftera. Samochód to świetnie wyposażony VAN, który pomieści dużą rodzinę, a przy okazji zabierze na pokład sporą ilość bagażu. Pojazd w sam raz na wakacje lub weekendy. Świetnie się też sprawdzi w podróżach biznesowych, bo każdy pasażer ma odrębny fotel. Dodatkowo duża ilość schowków,  podłokietniki, olbrzymia przestrzeń w środku, komfortowe zawieszenie zadowoli najbardziej wymagające osoby. Peugeot Rifter wyposażony jest w czujniki parkowania, asystenta utrzymania pasa ruchu, klimatyzację, duży wyświetlacz.

Oferujemy wynajem Peugeota Riftera na dni, weekendy, tygodnie i miesiące. Jako jedni z niewielu wypożyczamy VANy bez limitu kilometrów i bez kaucji. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem, skontaktuj się z nami!

Powrót
GoRent
Dane kontaktowe
www.justgorent.com
Lokalizacja

Warszawa
Lotnisko Chopina
Lotnisko Modlin
Gdańsk

Kontakt również przez
© justgorent.com - Wszelkie prawa zastrzeżone